به گزارش روابط عمومی، در اولین دوره رقابتهای بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) گرامیداشت استادعلی باغبانباشی 2 رکورد ملی در رده سنی بزرگسالان و یک رکورد ملی در رده سنی جوانان شکسته شد.
در رده سنی بزرگسالان، ریحانه مبینی در پرش طول با ثبت نتیجه 6.26 متر توانست بار دیگر رکورد ملی این ماده را که پیش از این با حدنصاب 6.17 متر در دست خودش بود بهبود ببخشد. همچنین فائزه آشورپور در 100 متر با مانع با ثبت زمان 13.99 ثانیه رکورد ملی این ماده را که پیش تر با زمان 14.01 در دست الناز کمپانی بود شکست.
در رده سنی جوانان نیز فاطمه زهرا قلعه نویی با ثبت زمان 56:58.02 دقیقه در 10 کیلومتر پیاده روی موفق شد رکورد ملی رده سنی خود را جابجا کند.
۱۰۰ متر:
۱۰۰ متر با مانع:
پرش طول :
۴۰۰ متر:
پرتاب وزنه:
۴. زهرا امیدوار- فارس- ۱۱.۸۶ متر
۵. زهرا بختیاری-همدان- ۱۱.۶۱ متر
۶. لیلا قندانی- اصفهان- ۱۰.۵۷ متر
۷. مبینا طاهر خانی- قزوین-۱۰.۵۵ متر
۸. فاطمه محیطی زاده- ۱۰.۵۵- متر
۱۵۰۰ متر :
۴. بهاره جهان تیغ- سیستان و بلوچستان- ۵:۰۱.۰۰ دقیقه
۵. زهرا شفیعی-چهارمحال و بختیاری- ۵:۱۰.۱۶ دقیقه
۶. ستایش امینی- مشهد- ۵:۱۲.۸۰ دقیقه
۷. فاطمه حسین خانی - مرکزی- ۵:۲۴.۰۰ دقیقه
۸. عطیه بلوچی- گیلان-۵:۲۸.۰۱- دقیقه
۵۰۰۰ متر:
۵. زهره عبدالحسین افخم-آذربایجان شرقی- ۱۹:۵۶.۵۴دقیقه
۶. کوثر قاسمی- کرمانشاه- ۲۰:۲۵.۷۴ دقیقه
۷. یگانه پرویزی - اصفهان- ۲۰:۲۹.۵۳ دقیقه
۸.نساء دولخانی آذربایجان غربی- ۲۱:۰۱.۶۱ دقیقه
پرش ارتفاع :
۴. محیا نعیمی- قم - ۱.۵۵ متر
۵. فاطمه سرافراز- هرمزگان- ۱.۵۰ متر
پرتاب دیسک :
۵. سهیلا سلیمانی- خراسان جنوبی- ۳۷.۱۰ متر
۶. الهه گل محمدی- ناشنوایان- ۳۲.۶۲ متر
۷. بهناز شریفیان- اصفهان- ۳۰.۳۰ متر
۸. زهرا بختیاری- همدان- ۳۰.۲۲ متر
۴ در ۱۰۰ متر امدادی :
۴. گلستان- ۵۱.۶۲ ثانیه
۱۰ کیلومتر پیاده روی:
۴. ملیحه بختی- اصفهان- ۵۷:۵۸۰۱۱ دقیقه
۵. مهشاد فرمهینی- مرکزی- ۱:۰۳:۳۷.۰۲ ساعت
۶. حمیده ملکی- مرکزی- ۱:۰۸:۰۱.۰۶ ساعت
۴۰۰ متر با مانع :
۴. یاسمین نعیمی راد- مشهد- ۱:۱۳.۱۲ دقیقه
۵. فائزه اعتمادی- بوشهر- ۱:۱۴.۳۰ دقیقه
۲۰۰ متر :
۴. سپیده باباپور- آذربایجان شرقی-۲۶.۷۷ ثانیه
۵. فرشته کافی مقدم- هرمزگان- ۲۷.۳۲ ثانیه
۶.غزل گمار- کرمانشاه- ۲۷.۴۴ ثانیه
۷.شیلان غلامی- کرمان- ۲۷.۵۲ ثانیه
۸. سارا آسیابانی-آذربایجان غربی- ۲۷.۷۸ ثان
هفتگانه :
۴. مارال عطاردی کیا- تهران -۳۹۶۷ امتیاز
۵. مریم خوش نیت- همدان- ۳۲۴۷ امتیاز
۶. نازنین مالکی- هرمزگان-۲۲۸۸ امتیا
پرتاب نیزه :
۴. صبا عظیمی- چهارمحال و بختیاری -۳۵.۸۹ متر
۵. فاطمه علیزاده- اصفهان- ۳۴.۵۱ متر
۶. نادیا مظلوم زاده- بوشهر-۳۲.۵۵ متر
۷. فائزه فیض آبادی- کرمان- ۳۰.۴۸ متر
۸. دنیا کهنه پوشی- کردستان- ۲۹.۵۳ م
۸۰۰ متر:
۴. یاسمن اصغری- مشهد-۲:۲۶.۲۶ دقیقه
۵. فاطمه حسین خانی- مرکزی-۲:۲۷.۶۹ دقیقه
۶. ستایش یزدانی- خراسان شمالی- ۲:۲۹.۰۶ دقیقه
۷.سعیده باباپور - آذربایجان شرقی- ۲:۳۱.۱۲ دقیقه
۸. عطیه بلوچی- گیلان- ۲:۳۹.۰۰ دقیقه
۳۰۰۰ متر مانع :
۴. بهاره جهان تیغ- سیستان و بلوچستان- ۱۲:۰۹.۱۳دقیقه
۵. ستایش امینی- مشهد- ۱۲:۴۰.۰۳ دقیقه
۶. زهرا شفیعی- چهارمحال و بختیاری- ۱۳:۱۳.۰۰ دقیقه
۷.معصومه موسوی- البرز- ۱۴:۱۱.۰۱ دقیقه
پرش سه گام:
🥇سارینا ساعدی - تهران - ۱۲.۴۰ متر
🥈ریحانه مبینی- اصفهان - ۱۲.۳۸ متر
🥉حدیث احمدی سلطان آباد- اردبیل- ۱۲.۰۸ متر
۴. مریم کاظمی- یزد- ۱۱.۹۵ متر
۵. زهرا حفظی- گیلان- ۱۱.۵۶ متر
۶. سلما سلطانی- گلستان - ۱۱.۵۵ متر
دو ۱۰۰۰۰ متر :
۴. یگانه پرویزی - اصفهان- ۴۵:۱۸.۶۷ دقیقه
۵. کوثر قاسمی- کرمانشاه- ۴۵:۵۰.۱۸ دقیقه
۶. انوشه ذوالفقاری- مشهد- ۴۶:۱۷.۵۰ دقیقه
۷.الهه سینکانی- البرز- ۴۷:۰۶.۵۵ دقیقه
پرش با نیزه :
پرتاب چکش :
۴. ملیکا نوروزی- البرز- ۴۱.۸۴ متر
۵. مهلا محروقی- خراسان رضوی- ۴۱.۴۰ متر
۶. زهره فرزین بقا - مشهد - ۳۷.۷۲ مت
در ۴ در ۴۰۰ متر امدادی:
۴. اصفهان- ۴:۳۹.۰۸ متر
نتیجه تیمی:
1- خراسان رضوی-(۶طلا_۴نقره-۲برنز) قهرمان
2- تهران(۵طلا_۲نقره_۱برنز) نایب قهرمان
3- اصفهان (2 طلا 2نقره 2 برنز) سوم
.4- قزوین-(۱طلا_۱نقره_۱برنز)
5- اردبیل-(۱طلا_۱نقره_۱برنز)
6 کهگیلویه و بویر احمد-(۱طلا_۱نقره