در پایان رقابتهای دو و میدانی نونهالان منطقه دو کشور تیم تهران موفق شد عنوان نخست را از آن خود کند.
به گزارش روابط عمومی،در پایان رقابتهای دو و میدانی نونهالان منطقه دو کشور تیم تهران موفق شد عنوان نخست را از آن خود کند.
بر همین اساس تیم تهران با کسب هشت مدال طلا،یک مدال نقره و یک مدال برنز قهرمان شد،تیم استان مرکزی با یک طلا و یک نقره بر سکوی دوم ایستاد و تهران(ب) نیز با کسب چهار نقره ویک برنز در جایگاه سوم ایستاد.
نتایج کامل این رقابتها به شرح ذیل است؛
نتیجه ۱۱۰متر مانع:
مقام اول:سینا افشین فر(تهران الف) ۱۷.۹۶
مقام دوم: محمد ارشیا کاکاوند(قزوین) ۱۸.۳۵
مقام سوم:آبتین گودرزی(البرز) ۲۱.۲۵
نتیجه ۱۰۰متر:
مقام اول:مهدی باقری(تهران الف) ۱۱.۶۶
مقام دوم: امیرمحمد روزی(تهران ب) ۱۱.۹۴
مقام سوم:محسن مجید(البرز) ۱۲.۰۰
مقام چهارم: یاسین جوادی(تهران ب) ۱۲.۴۰
مقام پنجم: محمدجواد حسینی(قزوین) ۱۲.۶۰
مقام ششم: محمدحسین آجرلو(البرز) ۱۲.۹۰
نتیجه ۴۰۰متر:
مقام اول: امیرمهدی امینی(تهران الف) ۵۹.۳۱
مقام دوم: مسیح علی رضایی(تهران ب) ۱.۰۰.۱۲
مقام سوم: علیرضا سراجان(تهران ب) ۱.۰۰.۶۰
مقام چهارم: احسان محمدی(البرز) ۱.۰۶.۷۲
مقام پنجم: علی غلامی(مرکزی) ۱.۰۶.۹۴
مقام ششم: محمدی حسنی(قزوین) ۱.۱۵.۰۰
نتیجه پرتاب وزنه:
مقام اول: فریبرز هاشمی(تهران الف) ۱۴.۲۰
مقام دوم: محمد علی درزی(تهران ب) ۱۱.۷۷
مقام سوم: امیرهمایون حیدری(تهران الف) ۱۱.۱۵
مقام چهارم: امیر رضا عظیمی ها(قزوین) ۸.۳۸
نتیجه پرتاب چکش:
مقام اول: امیرحسین زکایی(تهران الف) ۴۶.۳۶
مقام دوم: علیرضا مقدری(مرکزی) ۴۶.۱۴
مقام سوم: محمد محمدی(تهران الف) ۴۴.۲۴
مقام چهارم: ایلیا سیاه منصوری(تهران ب) ۴۰.۶۶
نتیجه پرش ارتفاع:
مقام اول: بنیامین ماهری(تهران الف) ۱.۴۵
مقام دوم: سید محمد آروین جواهری(قزوین) ۱.۴۰
نتیجه ۱۵۰۰متر :
مقام اول: مازیار قره گوزلو(تهران الف) ۵.۱۵.۵۵
مقام دوم: سید ابوالفضل امیدموسوی(البرز) ۵.۲۰.۹۹
مقام سوم: آرین دارسرایی(تهران ب) ۵.۲۲.۵۹
نتیجه ۳۰۰۰متر :
مقام اول: ارشیا امجدی(مرکزی) ۱۱.۱۲.۸۲
مقام دوم: محمدرضاحامدی(تهران ب) ۱۱.۱۳.۰۷
مقام سوم: مهدی جودی(تهران ب) ۱۱.۳۵.۱۲
مقام چهارم:احمد امیرموسوی(البرز)۱۲.۵۶.۳۲
نتیجه پرش طول:
مقام اول: آرین هدایت(تهران الف) ۵.۱۷
مقام دوم: محمد معراج بهروزی(مرکزی) ۴.۸۳
مقام سوم: نیما احمدی(تهران الف) ۴.۱۹
مقام چهارم: امین قزل باش(قزوین) ۳.۷۰
نتیجه رله:
مقام اول: (تهران الف) ۲.۲۲.۹۷
مقام دوم: (تهران ب) ۲.۲۴.۶۳
مقام سوم:(قزوین) ۲.۳۷.۸۵
نتیجه تیمی:
مقام اول: (تهران الف) ۸طلا، ۱نقره و ۱ برنز
مقام دوم: (مرکزی) ۱طلا و ۱نقره
مقام سوم:(تهران ب) ۴نقره و ۱برنز
مقام چهارم:(قزوین) ۲نقره و ۲ برنز
مقام پنجم:(البرز) ۲برنز و ۱ نقره