گفت و گو

شایان: برگزاری کارگاههای آموزشی می‌تواند جایگزین برخی از اردوها شود

عضو کمیته تخصصی پرش ها گفت: باید برای برگزاری کارگاههای آموزشی بجای برخی از اردوها اقدام کنیم.

نصیری: برگزاری جلسات کمیته های تخصصی با گذشته قابل مقایسه نیست

عضو کمیته تخصصی پرش ها گفت: نوع برگزاری جلسه کمیته های تخصصی با گذشته قابل مقایسه نیست.

صابری: مربیان داخلی مورد حمایت بیشتری قرار بگیرند

عضو کمیته دوهای استقامت اظهار داشت: باید مربیان داخلی بیش از پیش مورد حمایت قرار بگیرند.

صادقی: در گذشته دوهای استقامت مورد بی مهری بوده/ اردوها باید با کیفیت خوبی برگزار شود

عضو کمیته دوهای نیمه استقامت و استقامت در جلسه تخصصی این رشته گفت: متاسفانه دوهای نیمه استقامت و استقامت در گذشته مورد بی‌مهری بوده و باید کمک کنیم این باورها تغییر کند.

جواد صغادی: استعدادهای خوبی در پرش‌ها داریم/باید تمرینات ورزشکاران مورد آنالیز قرار بگیرد

عضو کمیته پرش‌ها در جلسه کمیته اختصاصی این ماده گفت: استعدادهای خوبی در پرش‌ها در ایران داریم که باید از آنها حمایت کنیم.

سجاد مرادی: به کسب مدال در بازیهای آسیایی امیدوارم/برگزاری اردو خارجی به صرفه نیست

عضو کمیته دوهای نیمه استقامت و استقامت فدراسیون دو و میدانی گفت: در دوهای نیمه استقامت و استقامت در بازیهای آسیایی به مدال خواهیم رسید.

رکوردشکنان در مسابقات آسیای میانه پاداش نقدی دریافت خواهند کرد/ به دنبال بهبود عملکرد ورزشکاران هستیم

مسئول کمیته استعداد یابی و رده‌های پایه فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت؛ به همت و تلاش مسئولین فدراسیون و روسای هیات‌های دو و میدانی سراسر کشور تیم خوبی را انتخاب و روانه اولین دوره مسابقات آسیای میانه کردیه‌ایم که هدف بزرگ ما از این کار بهبود عملکرد فنی ورزشکاران و رشد آنها به منظور حضوری مقتدرانه در مسابقات آتی است.

بزرگ ترین کاروان تاریخ دو و میدانی راهی ازبکستان خواهد شد/ کارگاه ضد دوپینگ با همت دکتر اردیبهشت برگزار می‌شود

مسئول کمیته استعداد یابی و رده‌های پایه فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت؛ به همت و تلاش دکتر اشکان اردیبهشت مسئول کمیته پزشکی فدراسیون یک کارگاه آموزشی مبارزه با دوپینگ برای تیم ملی نوجوانان و جوانان اعزامی به مسابقات آسیای میانه برگزار خواهد شد.

تیم ۱۰۰ یکی از تخصصی ترین طرح های در حال اجرای فدراسیون دو و میدانی است

سیاوش سپهوند گفت: طرح تیم ۱۰۰ یکی از تخصصی ترین طرح های در حال اجرای فدراسیون دو و میدانی بوده که با ثبت نام از ۴۰۰۰ نفر از افراد مستعد برای فعالیت در این رشته ورزشی به پایان رسید.

سیاوش سپهوند؛مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان کشور به میزبانی شهر کرد برگزار خواهد شد/ورزشکارانی که سهمیه حضور در مسابقات جهانی را کسب کنند به همراه مربی خود پاداش نقدی دریافت می‌کنند

مسئول کمیته استعدادیابی و رده‌های سنی پایه گفت:مسابقات قهرمانی جوانان کشور را به میزبانی شهر کرد برگزار خواهیم کرد و ورزشکارانی که بتوانند حد نصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان را کسب نمایند به همراه مربی خود مبلغ ۵میلیون تومان پاداش نقدی دریافت خواهند کرد.

شهرام شهبازی؛رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور در هر دوبخش آقایان و بانوان از اواخر خردادماه به میزبانی شهرهای اراک و شهرکرد برگزار خواهد شد.

شهرام شهبازی مسئول کمیته مسابقات و داوران فدراسیون دوومیدانی گفت: مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان کشور از سی ام خرداد تا سوم تیرماه جاری به میزبانی شهر اراک و همچنین مسابقات قهرمانی جوانان کشور از پنجم تا نهم تیر به میزبانی شهر کرد برگزار خواهد گردید.

حمیدرضا فردین پور: شرکت در رقابت‌های بین‌المللی بدون اخذ مجوز از فدراسیون فاقد اعتبار است/مسابقات متعددی را برای ورزشکاران پیش بینی کرده‌ایم

مدیر تیم‌های ملی دو و میدانی گفت: ورزشکارانی که قصد دارند به صورت انفرادی در مسابقات بین‌المللی‌ شرکت کنند می‌بایست قبل از عزیمت به محل برگزاری این رویدادها از فدراسیون دو و میدانی مجوز لازم را اخذ نمایند در غیر این صورت نتایج بدست آمده توسط آنان از نظر فدراسیون فاقد اعتبار خواهد بود.

فتحی: تکرار میادین تدارکاتی آینده روشنی برای دو و میدانی رقم خواهد زد/ برخی رکورد‌ها در سطح بازیهای آسیایی بود

سرپرست تیم منتخب دو و میدانی در رقابتهای بین‌المللی ترکیه اظهار داشت: بهتر است در رشته رکوردی مانند دو و میدانی ورزشکاران مسابقات تدارکاتی و برون مرزی پی در پی را تجربه کنند.

تیم ۱۰۰ ، تخصصی‌ترین طرح استعدادیابی در شرایط فعلی کرونایی کشور است

مسئول کمیته استعدادیابی و رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی گفت: طرح بزرگ استعدادیابی تیم ۱۰۰ ، تخصصی‌ترین طرح در شرایط فعلی کرونایی کشور است.

بانوی رکورددار پرش با نیزه: جزء پنج ورزشکار اول آسیا هستم/هدفم بازی‌های آسیایی است

مهسا میرزاطبیبی در گفت و گو با سایت فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: هدفم برای آینده حضور در بازی‌های آسیایی است.

رکورددار پرش سه‌گام بانوان: خوشحالم که امسال دوبار رکورد شکنی کردم/ از فدراسیون متشکرم که در سخت‌ترین شرایط رقابت‌ها را برگزار کرد

رکورددار پرش سه گام بانوان پس از حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی باشگاههای کشور در گفت‌وگو با سایت فدراسیوت دو و میدانی اظهار داشت: از رییس فدراسیون متشکرم که حتی در سخت ترین شرایط برای ما مسابقات را برگزار کردند.

احسان حدادی:در هیچ دوره‌ای به این میزان انگیزه برای کسب مدال المپیک نداشته‌ام/فدراسیون دو و میدانی به خوبی از من حمایت کرده است

احسان حدادی قهرمانی خوش نام و نشان دو و میدانی کشورمان که سابقه کسب مدال نقره بازیهای المپیک لندن،مدال برنز قهرمانی جهان،۴مدال طلای بازیهای آسیایی و ۶ مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد قصد دارد برای ادامه روند آماده‌سازی خود به منظور حضوری مقتدرانه در المپیک توکیو به کشور آمریکا سفر کند و تمرینات خود را زیر نظر مک ویلکینز در این کشور ادامه دهد.

سپهوند: اهداف تخصصی برای دو و‌میدانی استان لرستان ترسیم کرده‌ایم

رییس هیات دو‌ و‌میدانی استان لرستان در جریان برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور در خرم آباد اظهار داشت: اهداف تخصصی و کیفی برای توسعه دو و میدانی استان در نظر گرفته ایم.

صادقی: بی نظیر ترین مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در لرستان برگزار شد

ناظر ویژه فدراسیون دوومیدانی در مسابقه دو صحرانوردی قهرمانی‌دختران نوجوان و جوان کشور، اظهار داشت: مسابقه دو صحرانوردی بانوان قهرمانی کشور در لرستان از لحاظ استاندارد ،فنی، تجهیزات، شرایط مسابقه، طراحی مسیر یکی از بی نظیر ترین رقابتهای دو صحرانوردی کشور بود.

سیاوش سپهوند:ورزشکاران رده‌های سنی پایه به صورت هوشمند رصد می‌شوند/برای حفظ آمادگی ورزشکاران مسابقات متعددی را برگزار خواهیم کرد

مسئول کمیته استعدادیابی و رده‌های سنی پایه در گفت و گو با سایت فدراسیون توضیحاتی را پیرامون برنامه‌های آتی این کمیته بیان کرد.

صیامی: روش‌های شناسایی استعدادها در دو و میدانی نیازمند تغییر است

«هاشم صیامی» رییس جدید فدراسیون دو و میدانی گفت: شناسایی استعدادها در رده های پایه دو و میدانی و آموزش آنان مساله بسیار مهمی است که باید به صورت علمی‌تر آن را دنبال کنیم. از این رو بدنبال تغییر در روش‌های کشف ورزشکاران مستعد در ابعاد گسترده‌تر در کشور هستیم.

حدادی؛ جراحی سه ساعت طول کشید/درد بسیاری را تحمل میکنم

احسان حدادی گفت:جراحی بسیار سخت و سنگینی داشتم و در حال حاضر درد بسیار زیادی را تحمل می‌کنم.

در اولین فرصت کمیته راهبردی فدراسیون را تشکیل میدهیم/هیات های استانی بازوان ما هستند

رییس فدراسیون دو و میدانی با اشاره به نقش مهم هیات های استانی گفت: کمیته راهبردی فدراسیون را در اولین فرصت تشکیل خواهیم داد.

ارشیامصدقی: سعی دارم باز هم در رقابتهای باشگاهی رکورد شکنی کنم/ از حمایت های باشگاه پلیمر سپاسگزارم

رکورددار پرش بانیزه نوجوانان و جوانان کشور گفت: تمام تلاشم را به کار می‌گیریم تا در مراحل آتی رقابتهای قهرمانی باشگاههای کشور باز هم رکورد شکنی کنم.

علی فتحی گنجی: رقابتهای باشگاهی امسال از سالهای گذشته پربارتر بود/ هدفم شکستن رکوردملی بزرگسالان است

رکورد دار پرتاب نیزه جوانان گفت: خدارا شکر رقابتهای قهرمانی باشگاههای کشور در سال ۱۳۹۹ نسبت به سالهای قبل بهتر و پربار تر است.

محمدرضا طیبی: هدفم شکستن رکورد ملی است/رقابت های جایزه بزرگ سنگ محک خوبی خواهد بود

قهرمان پرتاب وزنه رقابتهای بین المللی داخل سالن گفت: هدف کوتاه مدتم شکستن رکورد ملی و کسب افتخار برای ایران است.

پریچهر شاهی: بدون هیچ مشکلی تمریناتم را پیگیری می‌کنم

بانوی رکورددار دو 3000هزار متر جوانان کشور گفت: ۸۰ درصد آماده حضور در مسابقات هستم.

فاطمه محیطی زاده :هدفم شکستن رکورد ملی بزرگسالان و کسب مدال در رقابت های قهرمانی جوانان جهان است

بانوی جوان دو و میدانی کشورمان گفت: میخواهم رکورد ملی ماده هفتگانه را در رده سنی بزرگسالان جابه جا کنم.

قنبرزاده: آرزویم رسیدن به رکورد ۲.۳۰ است/ فدراسیون هوای ورزشکاران را دارد

لی‌پوش دوومیدانی گفت: بهترین آرزوی من این است که در مسابقات پرشی بالاتر از بالای ۲.۳۰ متر داشته باشم.

سهند نوری: برای حضور در مسابقات۷۰درصد آمادگی دارم /در لیگ جوانان شرکت می‌کنم

دارنده مدال برنز پرتاب چکش نوجوانان آسیا گفت: برای اولین بار پس از مدتها تمرین کمک هزینه دریافت کرده‌ام و از فدراسیون تشکر می‌کنم.

حمید رضا کیا :وضعیت فدراسیون مطلوب است/میخواهم‌به رکورد ۱۷متر برسم

رکورددار پرش سه‌گام کشورمان گفت: پرداخت کمک هزینه از سوی فدراسیون در این شرایط بحرانی توانست بسیاری از مشکلات ورزشکاران را بر طرف نماید.

عرب رستمی: هدفم جابجایی رکورد ملی بزرگسالان است/ بابت دریافت کمک هزینه تشکر میکنم

رکورد دار پرتاب چکش نوجوانان گفت: بابت دریافت کمک هزینه مالی و حمایت های فدراسیون دو و میدانی از سرپرست فدراسیون تشکر می‌کنم.

رییس سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ: هرج‌ومرج ناشی از کرونا فرصتی برای تقلب نیست

وایتولد بانکا رییس سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) گفت که ورزشکارانی که فکر می‌کنند قادرند از هرج و موج پیش آمده به واسطه شیوع ویروس کرونا برای تقلب و دوپینگ استفاده کنند، «خوشان را گول می‌زنند.»

انتخابات دو و ميداني را تجديد خواهيم كرد

علي نژاد گفت : وزارت ورزش با توجه به اهميتي كه براي رعايت قانون قائل است و با بررسي هاي دقيق به اين نتيجه رسيده است كه انتخابات فدراسيون دو وميداني راتجديد كند