رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی آذربایجان؛

کسب ۷مدال رنگارنگ توسط ملی پوشان کشورمان/یک رکورد ملی شکسته شد

ورزشکاران تیم ملی دو ومیدانی بانوان کشورمان توانستند ۷مدال رنگارنگ از مسابقات بین‌المللی آذربایجان کسب کنند و یک رکورد ملی نیز جا به جا کنند.


به گزارش روابط عمومی،ورزشکاران تیم ملی دو ومیدانی بانوان کشورمان توانستند ۷مدال رنگارنگ از مسابقات بین‌المللی آذربایجان کسب نمایند و یک رکورد ملی نیز جا به جا کنند.

بر همین اساس پریچهر شاهی در رقابت ماده ۱۵۰۰متر با ثبت حد نصاب ۴:۳۴.۱۱۹ و  در ماده ۳۰۰۰متر با رکورد ۹:۵۴.۱۱ توانست دو مدال طلا به دست بیاورند و رکورد ملی ماده ۳۰۰۰متر بزرگسالان کشور را نیز که با حد نصاب۱۰:۰۶.۰۱ در اختیار لیلا ابراهیمی بود ارتقاء دهد.

همچنین کژان رستمی در ماده ۴۰۰متر با ثبت حد نصاب ۵۷.۹۷ مدال طلا کسب کرد و در رقابت ماده ۲۰۰متر نیز با ثبت زمان ۲۵.۰۶در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره این مسابقات را از آن خود کرد.

ساناز امیری پور دیگر نماینده کشورمان در این رقابت‌ها بود که توانست در ماده ۱۰۰متر با ثبت رکورد ۱۲.۳۱نایب قهرمان شود و در رقابت ماده ۲۰۰متر نیز با قرار گرفتن در جایگاه سوم و ثبت زمان ۲۵.۵۶ثانیه مدال برنز این ماده را کسب نماید.

در ادامه این رویداد بین‌المللی سارینا ساعدی پرنده جوان و شایسته کشورمان در رقابت ماده پرش سه‌گام با ثبت رکورد ۱۲.۳۸ در جایگاه دوم قرار گرفت و در ماده‌پرش طول نیز با ثبت حد نصاب ۵.۶۹ عنوان چهارم را به دست آورد.