دیدار رییس فدراسیون دوومیدانی با علی کفاشیان

هاشم صیامی با رییس اسبق فدراسیون دو و میدانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی،هاشم صیامی رییس فدراسیون دو و میدانی صبح امروز با علی کفاشیان رییس اسبق این فدراسیون و از پیشکسوتان ورزش پایه و مادر دیدار و پیرامون مسائل مختلف گفت‌وگو کرد.
 
در ابتدای این دیدار هاشم صیامی در سخنانی با اشاره به عملکرد و سوابق ارزشمند علی کفاشیان در زمان تصدی وی در فدراسیون دو و میدانی از این قهرمان و پیشکسوت ارزنده ورزش کشورمان تشکر و قدر دانی کرد و گزارشی نیز از اقدامات صورت گرفته در دوره کنونی ارائه نمود.
 
در ادامه علی کفاشیان نیز ضمن ابراز خورسندی از دیدار با رییس فدراسیون دو و میدانی کشورمان نکاتی پیرامون هرجه بهتر انجام شدن کارهای پیش رو ورزش اول المپیک در کشورمان بیان کرد.
 
در ادامه این دیدار مقرر شد موسسه فرهنگی ورزشی مهر اعظام پس از عقد تفاهم‌نامه‌ای با فدراسیون دو و میدانی به حمایت از ورزشکاران،مربیان و ورزشکاران رشته دو و میدانی در استان‌هایی که این شرکت در آن‌ها فعالیت دارد بپردازد.
 
همچنین مقرر شد فدراسیون دو و میدانی و موسسه فرهنگی ورزشی مهر اعظام در ورزشگاه آفتاب انقلاب تنها سایت تخصصی ورزش پایه و مادر همکاری‌هایی در جهت حمایت و‌توسعه این ورزشگاه داشته باشند.