حضور احسان حدادی در نشست توجیهی مربیان و سرپرستان رشته‌های اعزامی به بازی‌های المپیک پاریس

رییس فدراسیون دوومیدانی در نشست توجیهی مربیان و سرپرستان رشته‌های اعزامی به بازی‌های المپیک پاریس حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی،احسان حدادی رییس فدراسیون دوومیدانی امروز(دوشنبه) در نشست توجیهی مربیان و سرپرستان رشته‌های اعزامی به بازی‌های المپیک پاریس حضور یافت.

 

بر همین اساس،در این نشست کمیته های مختلف کادر سرپرستی اعم از فنی،رسانه،بانوان، بین الملل،پزشکی و کنترل دوپینگ،امنیتی و حراست،تشریفات و امور مسافرتها،حفاظت از ورزشکاران ، فرهنگی و مرکز نظارت بر تیم های ملی، به طور مجزا گزارش جامعی از فعالیت های انجام شده طی چند ماه گذشته و همچنین الزامات لازم در جریان برگزاری بازیها ارائه داده و آخرین اطلاعات در خصوص  کمیته برگزاری و میزبان بازیها، همچون تشریفات،حمل و نقل،اسکان و مسابقات ورزشکاران و رعایت موزاین لازم از سوی مدیر ان مربوطه هر واحد،بصورت مجزا برای اعضای نشست ارائه و در پایان هر توضیحات به سئوالات و دغدغه های احتمالی مسئولین رشته های اعزامی پاسخ داده شد.

 

گفتنی است، در این نشست محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از زحمات فدراسیون های اعزامی به بازیهای المپیک پاریس عنوان داشت:تمام تلاشمان این بود که بتوانیم دغدغه های فدراسیون ها را برطرف تا مقدمات حضور کاروانی شایسته در این رقابت ها را فراهم آوریم.

وی در ادامه الزامات و موارد لازم را به روسای فدراسیون ها،سرپرستان و مربیان رشته های اعزامی اعلام و عنوان داشت؛انصافا وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر ورزش در این مدت در کنار ما بوده که جا دارد تشکر کنم بخصوص که  همه شما عزیزان از تجارب بسیار ارزنده ای برخوردارید و به امید خدا و دعای خیر مردم و همت نمایندگان ورزشی کشورمان شاهد حضور شایسته ای در این بازیها خواهیم بود.

در خاتمه مهندس کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از زحمات مسئولان کمیته ملی المپیک و خدا قوت به فدراسیون های ورزشی اعزامی عنوان داشت:وزارت ورزش بنوبه خود در کنار شما عزیزان بود و قطعا برای مدال آوران ورزشی المپیک پاداش خوبی در نظر خواهیم گرفت و امیدواریم این مجموعه با وحدت کلمه و  محوریت کمیته ملی المپیک و کادر سرپرستی با تجربه شاهد حضور شایسته نمایندگان کشورمان در المپیک پاریس ۲۰۲۴ خواهیم بود.

 

 

لازم به ذکر است،فرزانه فصیحی و حسن تفتیان دو دونده پر عنوان و خوش نام و نشان کشورمان به نمایندگی از رشته ورزشی دوومیدانی در بازی‌های المپیک پاریس شرکت خواهند نمود.